אהבה וצרות אחרות - הספר

עדנה קנטי | מספרי סיפורים לאירועים, מספרת סיפורים למבוגרים, תוכן לאירוע איכותי

הספר "אהבות וצרות אחרות" מספר אודות אימא של הכותבת שלא התחתנה מתוך אהבה, כי סבא מירזג'אן הפסיד אותה במשחק שש בש עבור הבן שלו רחים,
שכולם קראו לו רחים המוזר.
בספר תמצאו את סיפורה המופלא של טבעת אירוסין העשויה חוט, שנדדה ארבעים שנה מטהרן לבוורלי הילס. את הסיפור המוזר על האצבעות של הדודה מאהין שנשרפו מרוב אהבה ואת סיפורו של הדוד מנצור, שאם היה איטלקי היה במאפיה.
סיפורי אהבה, חתונות, קנאות, קריירה ורדיפת בצע רודפים זה את זה ומשאירים את הקורא חסר נשימה ורעב לעוד. הספר מביא סיפור משפחתי רחב יריעה שמתחיל בעיירה ארק בצפון פרס לפני כמאה שנה, עובר דרך קריית גת, לונג איילנד ובוורלי הילס של אמריקה , ומגיע עד תל אביב של שנות השבעים. בדרך הוא עובר תחנות מרתקות, אחד מהם הוא הכור האטומי בדימונה.

הספר "אהבות וצרות אחרות" הוא אחד הספרים היפים, האנושיים, המצחיקים והקריאים ביותר שלקחתי לידי בשנים האחרונות.
קיבלתי אותו מעדנה יומיים לפני יום הכיפורים, פתחתי אותו בערב יום הכיפורים וקראתי אותו משך כמה שעות, צחקתי, התעצבתי, התרגשתי, התפעלתי מהיכולת הסיפורית הנפלאה שלה, מהתאורים המדויקים של מצבים אנושיים קומיים ומצבים אנושיים פחות קומיים. לא עזבתי אותו עד שסיימתי. תודה לך עדנה על ספר נפלא ועל שעות קסומות" – יעל קפיטולניק, סטנדאפיסטית ומספרת סיפורים.

"פעמיים בשבוע האחרון נשארתי ערה עד שתיים בלילה בגלל עדנה קנטי. כלומר בגלל הספר שלה "אהבה וצרות אחרות". בחצי הראשון של הספר השתעשעתי מספורי המשפחתולוגיה והנוסטלגיה. החצי השני של הספר הוא מראה קצת יותר רצינית המשקפת את החיים כאן על המורכבות האנושית שלהם. תודה עדנה על שעות השינה האבודות!" – סיגל ביצור

"רכשתי את הספר מעדנה ולא ידעתי שבעצם קניתי לי כמה שעות של הנאה צרופה. כמה לא רציתי שהספר יגמר, אבל לא יכולתי להפסיק לקרוא.
צחקתי ובכיתי בקול רם, התענגתי על דקויות האבחנה ועל ההומור החד.
הסיפורים מעניינים ומגוונים. עדנה יודעת להוציא מכל מצב את המיטב ולספר את הסיפור מנקודת מבטה המקורית. עדנה אשה שהולכת עם האמת שלה עד הסוף, ולא צריך להסכים לדעות הפוליטיות שלה כדי להעריך את זה.
הספר מומלץ בחום. מחכה כבר להזדמנות לראות את עדנה גם בהופעה" –
טל טפר – אופטומטריסית!

"הספר!!! מצחיק כמו האישה.
רכשתי אותו לפני שבועיים כשפגשתי את עדנה בקבוצה המדהימה של שרון בן נתן. אחרי שעדנה הציגה עצמה, אמרתי לעצמי, אני חייבת לקרוא.
כשהתחלתי לקרוא, לא יכולתי להניח את הספר מידי.
מצחיק, משעשע, לא שגרתי ומפתיע, בדיוק כמו הסיפורים של עדנה כשפוגשים אותה.
עדנה יקרה, תודה על שעות קסומות ש"ביליתי" בחברתך.
ממליצה לכולם לקרוא את הספר האישי והרגיש הזה" – גיליה משולם / יעוץ ארגוני

"אני אוהב לטייל אני…חזרתי עכשיו משבועיים טיול, הייתי בפרס, בארה"ב, בקרית גת, בתל-אביב, חויתי חוויות משפחתיות מצחיקות ועצובות, הייתי עד למכירת שטיח במחיר הרבה יותר גבוהה מערכו וצפיתי באורג….מהצד. עברתי ממחסומים בשטחים לבית ה"אח הגדול".
עדנה היקרה זכיתי בעזרתך לעשות את כל הטיול הזה על הכנפיים, כנפי הדמיון, הספר אהבה וצרות אחרות הוא מסוג הספרים שמסופרים בצורה כ"כ טובה שאתה חי אותם. תודה" – יוסי אהרוני / ליאוני הקוריאן עד הבית שלך

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן