סטנדאפ לאירוע חברה עם עדנה קנטי

עדנה קנטי | סטנדאפ לוועדי עובדים, הופעות סטנדאפ, סטנדאפ היום תוכן איכותי

מעוניינים במופע סטנדאפ לאירוע חברה?
מחפשים רעיונות לסטנדאפ לוועדי עובדים?
מפיקים אירוע ומחפשים מופע או אירוע סטנאפ שיהפוך את הערב למצחיק ומרגש?
קבלו מחירים מיוחדים לוועדי עובדים! שריינו תאריך לאירוע כבר עכשיו!

סטנדאפ לוועדי עובדים - לצחוק

צחקוקים של קהל, אח…צחקוקים של קהל.
את מגיעה למקום המפגש, פורקת את הציוד, מארגנת את מערכת הקול, לפעמים מסדרת את הכיסאות אחרת, כדי שההופעה תצא יותר טוב, וכל הזמן הזה הן מצחקקים, מפטפטים, זזים מפה לשם ומשם לפה ואת כאילו לא קיימת.
רק מי שהזמינה אותך מביטה בך בחשש ובתפילה חרישית, כי ידוע שוועדי עובדים ומורים במיוחד הם קהל קשה קשה קשה.

סטנדאפ למורות - סטנד אפ לאירוע חברה

גם אחרי שסיימת את כל ההתארגנות, הבמה מוכנה, מערכת הקול עובדת ואפילו התאורה היא בול לטעמך, גם אז המורות ממשיכות לצחקק, לפטפט ולזוז ואז את מחפשת בראש את הממציא של מערכת הקול בשביל לברך אותו ולהגיד לו בלב שרק בשביל האירועים האלה טוב שהוא קיים. גם אם הן רק עשרים נשים והמזמינה אומרת לך שלא חייבים מערכת קול, את, שאת למודת ניסיון, יודעת שאין דבר כזה לא חייבים מערכת קול. יש רק דבר אחד שישתיק את ההמולה הלא שקטה שעושה בזזזים באוויר, ואת יודעת שאפשר לבקש מהן עשר פעמים להתיישב כי כבר מתחילים ואת יודעת שלא יעזור, ואת בכלל לא כועסת עליהן, כי את יודעת שהן עובדות קשה ומאומץ ושאין להן זמן בהפסקות לדבר זו עם זו, והנה יש אירוע של מורות וזה הזמן הכי מתאים להתעדכן בכל הרכילויות, לספר את כל מה שכואב, אבל את יודעת שהן לא התכנסו פה כדי לדבר בינן לבינן, ויש לאירוע הזה תוכן ואת היא התוכן ואת חייבת כבר להתחיל. ואז את מצמידה את המיקרופון של המדונה לפה וזורקת לחלל ההומה איזה משפט שהוא אמנם חלק מן ההופעה אבל לא שייך לכלום, כי את יודעת שאת חייבת להושיב אותן איכשהו כדי שהערב לא יגמר בבכי גדול.

סטנדאפ היום - הנשיקה הראשונה

ואת מתחילה "הנשיקה הראשונה שלי נגמרה בקטסטרופה, עד היום כואב לו" או "מכירים את הכלה המכוערת שיפתה בן רגע?" או "אני הייתי אלופת הארץ בשחייה ואני בכלל לא יודעת לשחות" או "אימא שלי לא התחתנה מתוך אהבה, אבא שלה הפסיד אותה במשחק שש בש".
מאחר ואת עם מערכת קול והקול שלך גובר על שלל הפטפוטים, לפחות משפט אחד תופס להן את האוזן ואז עוד משפט ועוד משפט ורק אחרי כמה דקות נוספות של המולה שהולכת וגוועת את מציגה את עצמך "ערב טוב, אני עדנה קנטי ואני מספרת סיפורים ועכשיו אספר לכן על הנשיקה הראשונה ועל הכלה המכוערת ועוד ועוד ועוד". ברגע זה את רואה שאין הבדל ממש גדול בינן לבין הילדים שהן מלמדות, ברגע שתפסת להן את האוזן, חסר למי שתפריע למהלך הזורם של הסיפורים ואפילו מישהי שואלת שאלה שמסיטה אותך מן הסיפור, תהיה מישהי שתגער בה שתשתוק ושתשאיר את השאלה לסוף הסיפור או, הכי טוב, לסוף ההופעה.

דוגמא נוספת מתוך ההופעה של 'אהבה וצרות אחרות' של מספרת הסיפורים והסטאנדאפיסטית עדנה קנטי

'האדריכל הרוקד' מתוך המופע של עדנה קנטי סטנדאפ לוועדי עובדים | סטנד אפ לאירוע חברה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן